29 Aralık 2011 Perşembe

MİNNOŞ, CAM GÜZELLERİ, ÇOK SOĞUKK

Minnoş kızımızın bu sıralar evdeki en favori yerlerinden biri, benim gardrobun üzeri.Cam güzellerinin keyifleri yerinde. Bugün evde temizlik vardı, onların yuvası da silkelendi, gazeteleri değişti, altlarına serdiğim kazak parçaları çırpıldı :)) Termorofun suyu da sıcak suyla değişince hop girdiler yuvalarına.

7 yorum:

 1. Nasıl güzeller, nasıl masumlar...
  Çok güzel bir şey yapıyorsun bu masumları soğuktan korumakla :)
  Kedivaryum güzelleri :)

  YanıtlaSil
 2. ayyy ne güzel duruyorlar ya:)Allah razı olsun senden.sevgilerrr

  YanıtlaSil
 3. Sevgili Sittirella,kedivaryum ha, çok güzel :)) bugünden beri şeffaf izolasyon üzerine kafa patlatıyorum ciddi ciddi. Hem kuzuları camdan göreyim hem soğuktan üşümesinler diye ama neysem arada böyle ben camdan kutunun kapısından bakışıyoruz, yeter şimdik
  sevgili gül, yaa, aslında nasıl içim sızlıyor, keşke sıcak yuvaları olsa ama bu kışı atlatacaklar sanıım:)) Az önce geceyarısına doğru termoforlarını değiştik, sabaha kadar sıcak sıcak yatarlar.

  YanıtlaSil
 4. Bazı kediler tavan kedisi, bazıları yer kedisi. Benimki yüksekleri sevmiyor :) O pembiş buruna mucccck.
  Ve şu alt resimdeki iki çift göze 5er mucccck, en büyüğü de size. Okudukça o kedicikler için size dua ediyorum. Şahanesiniz.
  Çooook mutlu yıllar dilerim.

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Nihal hoşgeldinn, biz de sizi öpüyorus, iyi yıllarrr

  YanıtlaSil
 6. Sağlıklı,mutlu yıllar.
  Mırk:)

  YanıtlaSil
 7. neden yüksekleri tercih ediyor ki bunlar bizim kızda vitrin tepeleri mutfak dolapları,şimdi göüzne yatak odasını kestirmiş..cam güzelleri sıcak bir yerde sayenizde

  YanıtlaSil